Novinky v roce 2019

Do Nového roku 2019 s předsevzetím…

…“ Ať už jste bloger,vloger,majitel firmy,živnostník,poskytovatel služeb,agentura,školka,škola,sdružení nebo jiný subjekt VSTUPTE do Nového roku s Novými webovými stránkami…“

viws.cz | webové stránky za rozumné ceny


Ceny

I když se chystá v roce 2019 nějaké to zdražení,od nás nic takového nečekejte! Nadále totiž bude platit, že k vybraným webovým stránkám ( START | PLUS | OPTIM ) od nás máte doménu .CZ nebo .EU na jeden rok zdarma! K doméně zdarma ještě přihodíme i základní ( avšak funkční ) webhosting START nebo NO LIMIT rovněž na jeden rok zdarma! Ostatní ceny zůstávají neměnné!

Startovací webové stránky

Připravili jsme pro své zákazníky nové “ STARTOVACÍ STRÁNKY “ , které jsou zcela zdarma.A co víc nechají se kdykoli změnit k vašim potřebám a požadavkům. Základní instalace je a bude bezplatná. Na startovacích stránkách si můžete text,fotografie a další obsah libovolně měnit. Pokud projevíte zájem o důkladnější změny ,které by jste sami nezvládli – jsme tu pro vás a po dohodě vaše webové stránky vyladíme.Cena upravené jedné stránky bude začínat na 399,- Kč.

Sleva na webové stránky.

I pro tento rok jsme připravilI stránku kde si můžete webové stránky ZLEVNIT.