Webové stránky zdarma nebo za rozumné ceny

Webové stránky zdarma nebo za rozumné ceny…

Tak ono není v dnešní době nic zadarmo… A pokud ano je to vždy něčím omezené.

Webové stránky zdarma mají velkou výhodu – nestojí vás totiž vůbec nic…

Existuje několik zprostředkovatelů u kterých si dnes můžete založit webové stránky, prezentaci nebo blog úplně zdarma.Pravdou je ,že za stránky nezaplatíte ani korunu,ale musíte se smířit s několika omezeními.

Sám jsem vyzkoušel několik zprostředkovatelů.A všude kde jsem chtěl web zprovoznit na koupené doméně jsem narazil.Svou doménu si můžete přesměrovat na jejich hosting ovšem za měsíční poplatek, který začínal na minimální ceně 125,- Kč / měsíc to se rovná 1500,- Kč / rok. A i při této ceně jste byli omezeny. Například pouze 1 emailovou adresou,reklamou,nemožnost napojit web na Google Analytics,registrací uživatelů,web bez žádného zálohování a dalších.

Dalším omezením jsou samotné předdefinované šablony s kterými se toho moc udělat nedá.Občas si vypomůžete nějakým tím obrázkem…

Pro názornost jednotlivých omezení přidávám ceník webových stránek zdarma…

Ukázka ceníku " stránek zdarma "
Web zdarma ceník

Výjimkou použití koupené domény je  Bloger od Googlu. Kde je to možné bezplatně.Stačí přesměrovat DNS záznamy v administraci kde máte „zaparkovanou“  doménu.

Webové stránky za rozumné ceny?

Ano je to možné.Roční náklady na webové stránky dnes začínají na 43,- Kč / měsíc nebo 511,- Kč / rok. Doména „CZ“ stojí 151,-Kč na jeden rok. Webhosting vychází na 360,- Kč rovněž roční poplatek.Potom samozřejmě redakční systém WordPress na kterém webové stránky poběží ,který zdarma a nejste ničím omezováni.Emailových adres a jejich aliasů můžete mít kolik chcete.Stránek a podstránek si vytvoříte dle své libosti.Váše webové stránky jsou bez reklam (naopak na reklamách můžete vydělávat).Napojení na Google Analytics a jiné analytické nástroje je samozřejmostí.Pokud chcete aby se na vašich stránkách lidé registrovali, nenastane žádný problém.Další výhodou je zálohovaní díky pluginům si můžete nastavit zálohování tak jak potřebujete.Více o pluginech WordPress najdete ZDE. Další výhodou jsou samotné šablony, kterých je na redakční systém WordPress skutečně mnoho. A každý si najde tu která bude vyhovovat jeho potřebám.Začít se dá s bezplatnými šablonami. Vyzkoušet co vše nabízí a umí. A kdykoli je možné si zaplatit profi šablonu.

Při jednorázové investici okolo 1700,-Kč dostanete doménu s názvem který si sami zvolíte ( bude-li volná ), zaplacenou na rok ( potom musíte doménu prodloužit ), webhosting u Wedosu nebo můžete zvolit  jiný v podobné cenové relaci.Nainstalovaný redakční systém WordPress bezplatnou šablonu vámi vybranou.A ostatní je jen na vaší fantazii.

Více o nabídce webových stránek obrázek níže nebo navštivte tuto stránku.